Panoptikum collections

Panopti
kumcolleti
ons

Вітаємо вас у віртуальному зібранні незвичайних предметів колекційного дизайну PANOPTIKUM COLLECTIONS.

Ми не претендуємо на універсальне знання про природу дизайну і його еволюцію. Але запрошуємо вас стати свідком і, можливо, творцем! Ми хочемо поділитися відчуттям ілюзорності неможливого, реальності нереального. Ця колекція оригінальних предметів сучасного дизайну створена для того, щоб надати вам нескінченну кількість гіпотез.

У віртуальному просторі PANOPTIKUM COLLECTIONS, на території якого ви зараз знаходитесь, ви можете разом з нами потрапити в «задзеркалля» ідей: вивчати «Синдром Творця», відкривати ресурси і приховані секрети матеріалів, можливості технологій, нові шляхи для комунікацій креативу з бізнесом.

Main image
Secondary image

OUR
COLLECTIONS

PANOPTIKUM COLLECTIONS — доказ реальності матеріалізації ідей, які втілилися в дивовижних, але функціональних предметах інтер'єру. Ми створили цю платформу для експериментів з предметами дизайну, ідеями, матеріалами, формами, текстурами. Це справжнє зібрання незвичайних предметів, кожен з яких колись був лише навіженої ідеєю.

FOR
professiona
ls

Якщо ви — дизайнер інтер’єрів або архітектор

Ми залюбки надамо вам зображення необхідного формату або 3D-моделі. Ми спробуємо врахувати всі побажання ваших клієнтів у кастомізації наших предметів для ваших індивідуальних проектів.


Також ви можете скористатися особливими комерційними умовами для професіоналів. Для цього ми пропонуємо вам заповнити форму нижче. А також ви завжди зможете отримати додаткову інформацію та консультацію наших фахівців.

Якщо ви - предметний дизайнер

Ми запрошуємо вас до створення предметної реальності! Залюбки розглянемо ваші ідеї та концепти, а наші конструктори допоможуть вам прорахувати вашу ідею та адаптувати її для виробництва. Можливо, деякі з ваших концептів незабаром поповнять PANOPTIKUM COLLECTIONS. Для цього ми пропонуємо вам заповнити форму нижче.

А також ви завжди зможете отримати додаткову інформацію та консультацію наших фахівців.

For professionals description image

Individu
al Furniture

Кожен з предметів PANOPTIKUM COLLECTIONS випускається лімітованою серією, супроводжується паспортом і порядковим номером об’єкту, як витвір мистецтва. Кожен з цих об'єктів, безсумнівно, є інвестиційним зразком галерейного дизайну, цінність якого лише збільшує патина часу.

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Scroll
View